Vítejte na stránkách Ministerstva zahraničí

Seznam korespondentů německých médií v České republice  

Korrespondenten

Korrespondenten, © Colourbox.de

Článek

1) Korespondenti a spolupracovníci německých médií

ARD Studio Prag – Fernsehen (MDR) 
Danko Handrick
danko.handrick@mdr.de, +420 725 468 407


ARD Studio Prag – Hörfunk (Deutschlandradio)
Peter Lange
peter.lange@deutschlandradio.de
+420 602 280 969, +420 271 001 180


ZDF, Studio Wien
Tatyana Synkova
t.synkova@web.de, +420 607 399 942


dpa
Michael Heitmann
Heitmann.Michael.extern@dpa.com
+420 722 706 459


Die Welt
Hans-Jörg Schmidt
schmidt.prag@gmail.com
+420 776 364 258


Tagesspiegel, Die Zeit, Marco Polo
Kilian Kirchgessner
kirchgessner@weltreporter.net
+420 776 602 486, +420 22 22 10760


TAZ
Alexandra Mostýn
amo70@protonmail.com
+420 605 222 978


Sächsische Zeitung

Steffen Neumann
neumann@kobach.de
+420 608 353 412 / +49 179 316 8877


MARKETS International (Germany Trade and Invest / gtai)

Miriam Neubert
miriam.neubert@gtai.de
+420 734 853 568

2) Relevantní média vydávaná či vysílaná v České republice v německém jazyce


Landesecho 
Časopis Landesecho vychází jednou měsíčně. Jeho vydavatelem je Shromáždění Němců v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.
Steffen Neumann
neumann@landesecho.cz
+420 235 354 282


Radio Prag 
vysílání v německém jazyce (veřejno-právní stanice Český rozhlas)
Till Janzer
till.janzer@rozhlas.cz
+ 420 602 187 458

Na začátek stránky